26.02.24 ruszyła rejestracja do systemu iMieszkaniec

Szanowni Państwo,

Od dziś uruchamiamy proces rejestracji długo oczekiwanego systemu iMieszkaniec. To nowoczesne narzędzie, które usprawnia komunikację bezpośrednio między mieszkańcami, a działem technicznym spółdzielni. Zapraszamy do zapoznania się z krótką instrukcją video oraz rejestracją swoich danych osobowych wraz z adresem lokalu w nowej aplikacji.

Przypominamy, aby zaktualizowali Państwo swoje adresy mailowe w zasobach SM jeśli uległy one zmianie na przestrzeni długiego okresu. Nieaktualne adresy mogą niestety mocno wydłużyć uzyskanie dostępu.

Dlaczego warto zarejestrować się w iMieszkaniec ?

  • Zgłaszacie awarie i usterki wygodnie i szybko: Możecie to zrobić online, o dowolnej porze dnia i nocy, bez konieczności dzwonienia do biura spółdzielni. Awarie wymagające pilnej interwencji (np. cieknąca rura, ulatniający się gaz itp.) prosimy zgłaszać telefonicznie (telefony znajdą Państwo na stronie Zgłoś awarię).
  • Jesteście na bieżąco z informacjami: System zapewnia dostęp do aktualnych wiadomości i ogłoszeń dotyczących nieruchomości.
  • Monitorujecie status swoich zgłoszeń: Śledzicie postępy w naprawie usterek i awarii.
  • Oszczędzacie czas: Elektroniczny obieg dokumentów eliminuje potrzebę wysyłania dodatkowych maili, oczekiwania na odpowiedź celem weryfikacji postępów w sprawie

Więcej informacji “krok po kroku” na dedykowanej podstronie https://smpiast.com.pl/?page_id=50